• Sadece Diyarbakır`da hizmet vermekteyiz.

Hakkımızda

Hakkımızda

Yeni Nesil Asansör

Hakkımızda

8 yıla aşkın bir süre ile siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hummalı çalışmalarımızın yine sizlerin biz Yeni Nesil Asansör ailesinden duyduğunuz memnuniyet, deneyimli montaj, bakım, revizyon ve yenilenen mühendislik hizmeti ekibiyle sizlere kaliteli, güvenli ve daha hızlı yaşam sunuyor.

Yenilenen ve değişen teknoloji çağına ayak uyduran, farklı tasarım, kaliteli hizmet ve hızlı teslimat imkanıyla üstelik birbirinden değerli kalifiyeli ustaları ve proje tasarım ve takip uzmanları, saha mühendisleri ve ofis çalışanlarıyla işinin ehli olma yolunda yıllarını vermiş Yeni Nesil Asansör sizlere daha iyi hizmet vermek adına gelişim yolunda herdaim önemli adımlar atmaktadır.

Bir Asansör yapmakla kalmıyoruz; bir yaşam alanı, bir anı yumağı, bir güç kaynağı, bir kuvvet yolu ve kuvvet kolu, yardım elini uzatıyoruz sizlere. Asansör Montaj çalışmalarımız hızla devam edip son bulduktan sonra Asansör Standartlarına uygun hale getirip, denetlendirip test edilip onaylanıp kullanıma hazır hale getirmekteyiz.

Bitti mi? ”Elbetteki hayır.” Kullanıma uygun hale getirdikten sonra sizlere daha kaliteli ve daha güvenilir hizmet verebilmek adına siz dur diyene kadar bakım, onarım, revizyon hizmetlerimiz sonsuz olarak devam etmektedir.